Wynajem samochodów dostawczych w Katowicach

Jeszcze do niedawna wynajem samochodów przez firmy było rozwiązaniem praktykowanym tylko przez korporacje oraz duże firmy. Obecnie ta inicjatywa jest coraz częściej podejmowana również przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Kupno samochodu jest dużym obciążeniem finansowym dla przedsiębiorcy oraz nie zawsze jest to opłacalna inwestycja. W odpowiedzi na ten problem coraz więcej wypożyczalni samochodowych, w tym wynajem-ducato.pl, stworzyły kompleksową ofertę wynajmu, która zoptymalizowała koszty bardzo wielu firm.

Alternatywą dla kupowania własnego samochodu, jest jego wynajem. W grę wchodzi oczywiście wynajem długoterminowy, w którym przedsiębiorąca uiszcza określoną miesięczną opłatę za użytkowanie pojazdu. Oferty na obecnym rynku są bardzo zróżnicowane, ale w większości propozycji oferty zawierają ubezpieczenie, serwisowanie oraz niektóre koszty eksploatacji.

Oferta wypożyczalni Ducato

Firma Ducato posiada w swojej ofercie flotę różnego rodzaju pojazdów, które idealnie sprawdzą się jako przewóz osób lub transport towarów. Wypożyczalnia Ducato oferuje wynajem samochodów dostawczych w Katowicach.